Blog-Natalia.manifo.com

założycielka i prowadząca Natalia Kwiatek

Blog MÓJ OSOBISTY                                                

No cześć wszystkim to znowu ja, długo nie odnawiałam mojego bloga ale już jestem i zmieniłam wszysko.Właśnie zaczeły się wakacje, no może nie zaczeły dopiero bo dziś kończy się ich trzynasty dzień. A ja pisze do was właśnie z pięknej i słonecznej Chorwacji w mieście Pakostane. A wy gdzie spędzacie swoje wakacje? Jeśli chcecie możecie do mnie napisać i na temat wakacji i na temat mojego bloga na niezmienny mój e-mail lolalafonda8945@wp.pl  . Jednak z wakacjami wiążą też się nie miłe rzeczy naprzykład gdy masz tak jak ja i kończysz podatawówke lub jakąkolwiek inną szkołę  to musicie porzegnać i zostawiś przyjaciół oraz swoją klase z którą wiąże się wiele miłych wspomnień . Nie wiem jak u was ale ja ryczałam. Poza tym trzeba porzegnać ulgowe traktowanie u nauczycieli. Jednak są nauczyciele za którymi nie przepadamy ja akurat takich nie miałam ale są tacy , którzy mają takich a właściwie mieli.Teraz zaczynamy nowe klasy i nowe szkoły ja dostałam się tam gdzie chciałam czyli do klasy 1d przyrodniczej. Już nie moge się doczekać aż poznam swoją  nową klase. Chciałam jeszcze wspomnieć , że napięcia z powodu skończenia  6 klasy nawet nasz wychowawca, który był z nami w klasach 4 -6  też był bardzo smutny i troche poleciały mu łzy tak jak prawie wszystkim dziewczynom jak i chłopakom. Życzę wam udanych wakacji!!!:)

Fajna muzyka do posłuchania i umilenia czasu.-:)

Jak wszycy ogólnie wiedzą to dziś 14 lipca mam urodziny 13. I w ten kochany sobotni poranek ja wracam samochodem z Chorwacji. Nie ma to jak 18 godzin jazdy od dziewiątej rano do trzeciej nad ranem. No i moje wakacje skończyły się. Ale to nic fajnie było.Ale przypominam że wakacje wciąż trwają , może pogoda  na to nie wygląda ale trwają. No i co by tu robić podczas gdy na polu 15 stopni a wczoraj w Corwacji było 40 a w npcy 32.Jak ja mam się odzwyczaić od krótkich spodenek. Biorąc pod uwagę że dziś planowałam pojechać na basen to przez tą pogodę płakać mi się chce.Jednak przejdżmy to innego tematu czyli projektu mojego i kolegi Marcina Fijołka.Ten projektto M tv czyli Młoda telewizja, Bedom w niej poruszane tematy takie jak moda, muzyka, gwiazdy i sport oraz ogólne wiadomości. A ruszamy już 20 LIPCA 2012r. OGLĄDAJCIE NAS!!!!!

No hej prepraszam,że się tak długo nie odzywałam w końcu mamy już 28 sierpnia a za pięć dni szkoła nie wiem jak wy ale ja zaczynam właśnie gimnazjum, jednak jedynym pocieszeniem jest to , że do szkoły idziemy 3 wrześnie a nie pierwszego jak zwykle. Więc jak wam mijają wakacje u mnie całkiem nieżle, jak narazie nie było pogody ale dziś było słońce i 20 stopni. Spędzaliście te wakacje aktywnie czy w domku na fotelu, ja tak i tak,ale wakacje i tak mineły za szybko.po powrocie z moich wakacji w Chorwacji, pojechałam na dwa tygodnie w góry do kuzynek..tak było ciekawie......Wróciłam początkiem sierpnia jeżdziłam na basen, a dwa dni temu pojechałam do Żywca, musiałam wstać o 6:00 rano ale za to weszłam na szczyt góry. A od tych dwóch dni jakoś nie robie nic ciekawego a wy? Napiszcie do mnie jak spędzacie wakacje na mój e-mail ten o głupiej nazwie założonej w 5 klasie podstawówki lolalafonda8945@wp.pl. Cześć i widzimy się w nowym roku szkolnym!:)

No hej dziś mamy 29.01.2013r-wtorek piszę do was o 01:13, ponieważ właśnie uaktualniam bloga , teraz zakładka gwiazdy jestpełna ze zdjęciami i naprawde o wielu a nie tylko o dwóch , ale przejdżmy do rzeczy, jak tam ferie kiedy się wam zaczynają, no i czy jesteście przed czy po ja niestety albo stety przed, zaczynają mi się dopiera za  daw tygodnie 11 lutego, bo jestem województwo śląskie a ona ma jako jedno z kilku najpóżniej ferie, już nie mogę się ich doczekać bo w drugim tygodniu ferii jadę na obóz narciarski z http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=pszczy%C5%84skie%20centrum%20rekreacji&source=web&cd=1&cad=rja&sqi=2&ved=0CCwQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.pcr-pszczyna.pl%2F&ei=nxUHUd6iBMrLhAfck4GgDw&usg=AFQjCNFthdv4dKB9l4NY-hqqTgtJzHizZw&bvm=bv.41524429,d.d2k. Wejdzcie na to jak interesują was fajne kolonio-obozy letnie i zimowe, jest naprawde fajnie. Jak tam oceny na semestr , u mnie 4 i 5 a wy?:) Właśnie z lekkim opóżnieniem jak tam wam minął sylwester i z jeszcze większym opóżnieniem Święta Bożego Narodzenia, jakie wrażęnia i prezenty i ile kilo do przodu. Ja piszę do was o tej godzinie bo właśnie jestem chora i nie chodzę do szkoły tak od wczoraj, mam taką lekką grypę pomieszną  przeziębieniem. Szczerze mówiąc bardziej niż na ferie to ja czekam na WAKACJE!  No to DOBRANOC!:) Teraz jest 01:26, :0:0 ale Póżno idę spać papa!:) No już 01:27, o czym ja piszę..., która jest godzina?, chyba żle już ze mną, czyli chce mi się spac, Na serio pa:) no już 28 po..:) 
trwa inicjalizacja, prosze czekac, gry online netbus Gry onLine
Własna strona internetowa za darmo - sprawdź